DADES PROFESSIONAL

    Nom i Cognoms*

    Tipus de professional*

    Companyia / Entitat / Institució / Empresa d'on és programador*

    Càrrec*

    Adreça postal*

    Municipi*

    Província*

    Codi postal*

    Email*

    Telèfon de contacte*

    Nom de l'acompanyant (Només Programadors)


    RESERVA D'ENTRADES PELS ESPECTACLES DE DISSABTE 28 DE MAIG
    Els programadors, fira/festivals i altres tenen dues entrades gratuites per espectacle

    El Conillet que volia pa de pessic (11:00 / Sala de la concòrdia)

    La Maleta (11:00 / Museu)

    Win-Do-W (11:00 / Jardins de la Torreta)

    Winter (11:30 / Plaça de la Vila)

    Muuuun (12:00 / Teatre de l'Agrupa)

    El Conillet que volia pa de pessic (12:15 / Sala de la concòrdia)

    Pista si us plau (12:00 / Plaça de la vila - itinerant)

    De tu a tu (13:15 / Sala Polivalent)


    Dinar (13:30 - 15:00 / Jardins de la Torreta)

    Els programadors, fira/festivals i altres tenen dos àpats gratuïts


    Vols jugar? (15:30 / Jardins de la Torreta)

    Oh, uh, ah, ei! Terra · Aigua · Foc · Aire (16:00 / Museu)

    Le Voyage (17:15 / Teatre de l'Agupa)

    Oveja Negra (17:15 / Plaça de la vila)

    Oh, uh, ah, ei! Terra · Aigua · Foc · Aire (18:15 / Museu)

    Hotel Bucarest (18:15 / Amfiteatre de la Torreta)

    L’odissea del riure perdut (19:30 / Sala Polivalent)


    RESERVA D'ENTRADES PELS ESPECTACLES DE DIUMENGE 29 DE MAIG
    Els programadors, fira/festivals i altres tenen dues entrades gratuites per espectacle

    Manera de parlar (11:00 / Sala de la Concòrdia)

    Kasumay (11:00 / Plaça de la Vila)

    The Dreamers (11:00 / Jardins de la Torreta)

    The Dreamers (12:00 / Jardins de la Torreta)

    Lumière (12:00 / Teatre de l'Agrupa)

    La tenda – Fantasia nocturna per a dues actrius, un músic, un videoartista i uns quants mosntres (13:15 / Sala Polivalent)


    Dinar (13:30 - 15:00 / Jardins de la Torreta)

    Els programadors, fira/festivals i altres tenen dos àpats gratuïts


    La Pilotada (15:00 / Jardins de la Torreta)

    La Pilotada (15:20 / Jardins de la Torreta)

    Las Sistars (15:30 / Jardins de la Torreta)

    La Pilotada (15:40 / Jardins de la Torreta)

    L’Arbre de la vida (16:00 / Museu)

    La Pilotada (16:00 / Jardins de la Torreta)

    Johana i el Sud (16:00 / Teatre de l'Agrupa)

    La Pilotada (16:20 / Jardins de la Torreta)

    Giramondo (16:30 / Plaça de la Vila)

    La Pilotada (16:40 / Jardins de la Torreta)

    L’Arbre de la vida (17:00 / Museu)

    Fili Busters (17:00 / Amfiteatre de la Torreta)

    Atreveix-te (18:00 / Sala Polivalent)

    *El camp és obligatori