Programació 9a edició Fitkam 2022

El Conillet que volia pa de pessic

Cacauet Teatre
Dissabte 28, 11:00h. i 12:15h.
Sala de la Concòrdia
35' - de 0 a 6 anys
Titelles

Win-Do-W

Cia.Sara Pons
Dissabte 28, 11:00h.
Jardins de la Torreta
40' - tots públics
Jardins de la Torreta Pallass@s

Història d’un mur

Col·lectiu Mur - Lau Cau Produccions
Dissabte 28, Disumenge 29
Museu
20' - Projecció Continua - tots públics
Documental

La Maleta

Nan Valentí
Dissabte 28, 11:00h.
Museu
55' - a partir de 10 anys
Teatre

Winter

Silver & Gold
Dissabte 28, 11:30h.
Plaça de la Vila
25' - tots públics
Circ

MUUUUN

La Curiosa
Dissabte 28, 12:00h.
Teatre de l'Agrupa
45' - a partir de 2 anys
Multidisciplinar

Pista, si us plau.

Pentina el Gat
Dissabte 28, 12:00h.
Plaça de la Vila a Jardins de la Torreta
75' - tots públics
Itinerants

De tu a tu

Col.lectiu Mur
Dissabte 28, 13:15h.
Sala Polivalent
60' - a partir de 6 anys
Sala Polivalent 60 minuts a partir de 6 anysCircTeatre

Vols Jugar?

La Dona del Sac
Dissabte 28, 15:30h.
Jardins de la Torreta
55' - de 4 a 8 anys
55 minuts de 4 a 8 anysMúsicaTeatre

Tallers Col·lectiu Mur

Col·lectiu Mur
Dissabte 28, 15:00h. i 16:00h.
Jardins de la Torreta
40' - tots públics
Taller

Oh, uh, ah, ei! Terra · Aigua · Foc · Aire

L'autèntica
Dissabte 28, 16:00h. i 18:15h.
Museu
40' - de 1 a 5 anys
Instal·lació Audiovisual

Le Voyage

JAM
Dissabte 28, 17:15h.
Teatre de l'Agrupa
50' - tots públics
Pallass@s

Oveja Negra

Duo Laos
Dissabte 28, 17:15h.
Plaça de la vila
50' - tots públics
Plaça de la vila 50 minuts Tots públicsCirc

Hotel Bucarest

TotalCirc
Dissabte 28, 18:15h.
Amfiteatre de la Torreta
50' - a partir de 3 anys
Circ

L’odissea del riure perdut

Teatre Mòbil
Dissabte 28, 19:30h.
Sala Polivalent
55' - a partir de 4 anys
55 minuts Tots públicsPallass@s

Dins el cau del Tabalet

Farrés Brothers i Cia
Diumenge 29, 10:00h., 11:00h. i 12:00h.
Museu
25' - de 3 a 7 anys
Titelles

Manera de parlar

Teatre Nu
Diumenge 29, 11:00h.
Sala de la Concòrdia
50' - Tots públics
Teatre

Kasumay

Circ Los
Diumenge 29, 11:00h.
Plaça de la Vila
65' - Tots els públics
Circ

The Dreamers

Raquel Moron
Diumenge 29, 11:00h. i 12:00h.
Jardins de la Torreta
60' - tots públics
Instal·lació

Lumière

Txema Muñoz
Diumenge 29, 12:00h.
Teatre de l'Agrupa
55' - Tots els públics
MimMàgia

La tenda – Fantasia nocturna per a dues actrius, un músic, un videoartista i uns quants monstres

Compagnie du sarment
Diumenge 29, 13:15h.
Sala Polivalent
45' - de 6 a 10 anys
Teatre

La Pilotada

Circ de Jocs
Diumenge 29, 15:00h., 15:20h., 15:40h., 16:00h., 16:20h. i 16:40h.
Jardins de la Torreta
20' - tots públics
Instal·lació

Las Sistars

Dai, Ma Aspetta
Diumenge 29, 15:30h.
Jardins de la Torreta
40' - tots els públics
Circ

Johana i el Sud

Cicuta
Diumenge 29, 16:00h.
Teatre de l'Agrupa
50' - a partir de 6 anys
Teatre

L’Arbre de la vida

Aboon Teatre
Diumenge 29, 16:00h. i 17:00h.
Museu
30' - de 0 a 4 anys
Teatre

Giramondo

El negro y el flaco
Diumenge 29, 16:30h.
Plaça de la Vila
50' - tots els públics
TeatreCirc

Fili Busters

Mortelo&Manzani
Diumenge 29, 17:00h.
Amfiteatre de la Torreta
50' - tots els públics
Circ

Atreveix-te

Landry
Diumenge 29, 18:00h.
Sala Polivalent
75' - tots els públics
Música